Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Jaký nábytek hledáte?

  Celkem hlasů: 0

  Mabo matrace PREMIUM

  Mabo matrace PREMIUM
  Mabo matrace PREMIUM
  Cena s DPH:17500.00 Kč
  Cena bez DPH:14462.81 Kč
  Záruka:120 měs.
  Dostupnost:Do týdne
  ks

  Nadstandardní luxusní pružinová matrace pro velmi náročné uživatele. Osvědčené řešení dvojitého jádra matrace, které vyniká výjimečným pohodlím a odolnou konstrukcí. 26 cm vysoká matrace z nejkvalitnějších materiálů dokáže dokonale kopírovat jakoukoli postavu.

  Matrace je složena ze dvou oddělených jader z taštičkových pružin, které je možné otočit na tužší či měkčí stranu. Tím se stává matrace velice variabilní. Spodní tužší jádro zajišťuje správnou oporu páteři a spolehlivě absorbuje výraznější stlačení. Vrchní – měkčí jádro nabízí komfortní měkkost a výraznou prodyšnost. Extra jemná pětizónová tašková pružina a hustě perforované vrstvy latexu jsou zárukou neobyčejného pohodlí. Matrace dokonale kopíruje tělo a nikde nepříjemně netlačí. Složení vrstev podporuje proudění vzduchu celým jádrem, což vytváří příjemný pocit spaní v suchém prostředí.

  Tuto luxusní matraci dodáváme v odpovídajícím potahu. Jde o ručně zhotovený luxusní potah s lemem, úchyty a 3D páskem, jenž výrazně zlepšuje cirkulaci vzduchu. Můžete vybírat z provedení Bambus, Silver, Aegis, One4all.
  Matraci doporučujeme položit na hustý laťový rošt s co nejmenšími mezerami.

  Cena v potahu Extraline šířka do 100 cm

  výška x šířka x délka
  26 cm x 80, 85, 90, 100 cm x 200 cm                                     POTAHY

  NOSNOST DO 140 Kg
  ZÁRUKA 10 LET

  ZPĚT na matrace Mabo